Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 23 вересня 2021 року

Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 23 вересня 2021 року

Слава Україні!

Обстановка в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою. Інтенсивність бойових дій на лінії зіткнення знизилась.

Від початку доби, 23 вересня, збройні формування Російської Федерації 1 раз порушили режим припинення вогню. 

В напрямку ПІВДЕННОГО противник вів турбуючий вогонь зі станкових протитанкових гранатометів та великокаліберних кулеметів.

Втрат серед українських захисників немає.

Українські захисники продовжують контролювати ситуацію і виконувати завдання з відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації. 

Разом до перемоги!

Слава Україні!

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05825

Суб'єкт у сфері медіа - провайдер платформ спільного доступу до відео - ідентифікатор медіа – R60-05823

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео